מזגן מיצובישי

//מזגן מיצובישי
מזגן מיצובישי2019-08-28T13:28:35+03:00

ענקית האלקטרוניקה מיצובישי מפתחת ומשווקת ברחבי העולם מערכות מיזוג מזה עשרות שנים.
גם בישראל, נפוצים מזגנים מבית מיצובישי לסוגיהם השונים, הנחשבים לבעלי טכנולוגיה מתקדמת ורמת איכות גבוהה. יחד עם זאת, כמו בכל מערכת אלקטרונית מורכבת, עשויות להתגלות תקלות, כגון קירור לא מספיק, רעש חריג, או כשל חשמלי.

מחפשים טכנאי בנתניה לתיקון המזגן?תיקון מזגן מיצובישי

הטכנאים ואנשי השירות של דוקטור קור עברו הכשרה ייעודית לגבי מערכות המיזוג מבית מיצובישי והם בעלי ידע רב בכל הקשור למערכות המכאניות והאלקטרוניות הייחודיות למזגנים של יצרן זה. בין אם ברשותכם מזגן מפוצל, או מזגן מיני מרכזי, עם מדחס רגיל, או עם מדחס אינוורטר, תיקון מזגן אלקטרה או תיקון מזגן תאדירן,  תיווכחו כי הטכנאי שלנו יוכל לאבחן באמינות ובמקצועיות את המקור לתקלה.

צברנו ידע של שנים
דוקטור קור הינה אחת החברות המובילות בתחום המיזוג ההתקנה והתחזוקה למזגנים, והיא המובילה באזור השרון.
צברנו ידע של שנים בטיפול במערכות מיזוג ואנו נעזרים במכשור המתקדם ביותר בתחום לאיתור ולביצוע התיקונים. אם אתם מחפשים מתקין בנתניה, שמכיר את מזגני מיצובישי על בוריים, חייגו אלינו. בנוסף על שירות מהיר ואדיב, אנו מחויבים לאמינות התיקונים שלנו באופן מלא ונותנים אחריות מלאה על כל תיקון.

ד"ר קור

מעוניינים בשירות שלנו?

אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית עבור התיקון אותו אתם צריכים. ניתן לפנות אלינו בטלפון או דרך טופס צור קשר באתר שלנו, אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ע”י מילוי הטופס


 
צרו עמנו קשר

צרו עמנו קשר

אזור גאוגרפי: