טכנולוגיה

טכנולוגיה2019-08-28T12:23:45+03:00

טכנולוגיה

אחת הטכנולוגיות המרכזיות ששינו את חיינו בעשור האחרון היא טכנולוגיית מיזוג האוויר, כיום לא ניתן לדמיין מצב בו אנו נמצאים בביתנו באמצע יום קיץ חם ללא רוח קרירה המנשבת עלינו מהמזגן.
עולם המיזוג מביא איתו מונחים ומושגים שאינם נהירים לכולנו, בשורות הבאות ננסה לעשות סדר ולהסביר את משמעותם של המושגים העיקריים אותם אנו פוגשים.

BTU – יחידות המדידה של תפוקת קירור המזגן, ראשי התיבות של המונח הם British thermal unit התפוקה נמדדת לפי שעה.
COP – מקדם יעילות האנרגיה, יחידה זו היא בעצם היחס בין התפוקה אותה מספק המזגן לבין כמות החשמל אותה הוא צורך, אנו מעוניינים ברכישת מזגן בעל מקדם גבוה שכן משמעות הדבר היא שהמזגן יהיה יעיל יותר ובמקביל יצרוך כמות חשמל קטנה יותר.
I FEEL – רבים נתקלו בכפתור עליו מוטבעות צמד המילים שתרגומן הוא “אני מרגיש”, פונקציה מתקדמת זו מאפשרת בקרה טובה יותר על טמפרטורת הקירור או החימום בחדר, כאשר נלחץ על כפתור זה יופעל חיישן טמפרטורה המותקן בשלט, החיישן יווסת את טמפרטורת החדר בדיוק לטמפרטורה הרצויה.
אינוורטר – מדחס בעל תפוקה משתנה ומערכת בקרה אלקטרונית הם רק חלק מטכנולוגיית המיזוג המובילה בעולם, טכנולוגיית האינוורטר.
טכנולוגיה זו מייצגת את הדור השלישי של המזגנים, טכנולוגיית האינוורטר מביאה איתה יתרונות רבים כגון יכולת שמירה על טמפרטורת חדר יציבה, פעולה שקטה במיוחד וחיסכון של עד כשלושים אחוז בצריכת החשמל.
דו מזגן – פתרון נוח ואפקטיבי עבור כל מי שמעוניין לקרר באמצעות מזגן רצפתי שתי חדרים בו זמנית, הדו מזגן עושה שימוש בתעלה המוצבת בקיר המשותף שבין שתי החדרים.
התקנה – פעולה בה מורכב המזגן בבית ונבדקת פעולתו התקינה, ההתקנה היא חלק בלתי נפרד ברכישת המזגן שכן את מלאכת ההרכבה חייב לבצע גוף מוסמך.
ההתקנה אורכת בממוצע מספר שעות, במהלך ההתקנה מקובע המזגן למקומו בחדר, מותקנת יחידת הקירור בחוץ ונפרסים כל הצינורות והחיבורים הנדרשים.

חשוב לשים לב שהמתקינים השונים גובים סכום נוסף עבור התקנת מזגן על גבי קיר בטון או במקרים שבהם היחידה הפנימית רחוקה ביותר משתי מטרים מיחידת הקירור החיצונית.
בעולם המיזוג קיימים עוד עשרות מושגים ומספר השאלות לעיתים גדול ממספר התשובות, צוות המומחים של חברת ד”ר קור עומד לרשותכם בכל שאלה הקשורה לעולם המזגנים, הצוות מביא איתו שנות וותק ארוכות בתחום המיזוג, שנים שבמהלכן צברה החברה את ניסיונה העשיר.

בד”ר קור תוכלו לרכוש מזגן העונה על דרישותיכם בצורה מדויקת, השירות המקצועי, האיכותי והאדיב יבטיח שתקבלו את הטוב ביותר עבורכם.

ד"ר קור

מעוניינים בשירות שלנו?

אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית עבור התיקון אותו אתם צריכים. ניתן לפנות אלינו בטלפון או דרך טופס צור קשר באתר שלנו, אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ע”י מילוי הטופס


שלח מייל
phone
חיוג מהיר
whatsapp
שלח הודעה
 
צרו עמנו קשר

צרו עמנו קשר

אזור גאוגרפי: