עלינו

ד”ר קור מנוהלת ע”י דודו כריסי, טכנאי מזגנים מוסמך ומיומן.

דודו כריסימכירה, השכרה, שיווק, התקנה ותחזוקה של מערכות מיזוג אוויר של כל היצרנים: מזגנים מפוצלים, מיני מרכזיים ואחרים, בתפוקות ביתיות ותעשייתיות. השילוב שבין שנות הניסיון הרבות בהן אנחנו פעילים בשוק, עם המוניטין שצברנו על איכות ומקצועיות, אם בהתקנה ואם בשירותי תיקונים, זיכו אותנו בתואר “דוקטור” מלקוחותינו הרבים. כיום, בשל המומחיות שצברנו, אנו מסייעים ללקוחותינו גם בייעוץ מוקדם לגבי תכנון והתקנה.

שירות אדיב וסובלני

אנו מתגאים בשירות אדיב וסבלני ומתוך היכרות עם החשיבות של מערכות מיזוג אוויר בחיינו כאן בישראל, אנו שמים דגש על מתן שירות מהיר ופתרון מיידי באיתור תקלות. טכנאי המיזוג שלנו הם טכנאים ותיקים, בעלי ידע מקצועי רב והיכרות יסודית עם מערכות המיזוג הקיימות בשוק, על מפרטיהן ותצורותיהן הייחודיות.

צוות טכנאים מוסמך

צוות הטכנאים שלנו מוסמך בהכשרה ייחודית על ידי החברות היצרניות להתקין ולטפל בתקלות במוצריהן. מנהלי החברה עצמם הינם מתקינים מורשים של מיטב החברות המובילות והמוכרות בשוק, ומשכך מובטח עבורכם כי עבודת ההתקנה תבוצע על הצד הטוב ביותר ובהלימה לדרישות היצרן, באופן המדויק ביותר, התאם לפרוטוקול המחייב ולסטנדרטים המחמירים ביותר. בתוך כך, באפשרותנו להציע ללקוחות מגוון רחב של שירותים נלווים בעת ההתקנה: הנחת צנרת ותשתית, בניית נישות, עבודות גבס באזור ההתקנה ועוד. היצע השירותים הוא שלם ומקיף, ולכן אתם, לקוחותינו היקרים לא צריכים לפנות לספקים נוספים, כך תושג הנאה מרמות גימור מושלמות באזור ההתקנה.

פרטי יצירת קשר

כתובת: הצורן 4 א’, נתניה.
מיקוד: 4250319
כתובת ת.ד: השלדג 58, חופית.
טלפון: 072-2657-580
דוא”ל: dkrisi1@gmail.com

דודו כריסי מנכ״ל חברת דוקטור קור מפנק בטיפים בתכנית בוקר של אברי גלעד

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ע”י מילוי הטופס